
Trojitý paralelný snímač zaťaženia lúča z nehrdzavejúcej ocele
Model: LHE-11
Trojitá nosníková konštrukcia pre jednu inštaláciu
Elektronická platformová váha
Trojitá nosníková konštrukcia pre jednu inštaláciu
Elektronická platformová váha
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: |
Nerezové |
| Kapacita: | 50-625 libier |
| Menovitý výstup: | 1 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.02%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.01%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 385±15Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Dĺžka kábla: | 5m |
| Kód drôtu: | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |

|
Kapacita |
Veľkosť (mm) |
N.W. |
||||||||
|
lb |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
0 |
M |
kg |
|
50 |
165.1 |
12.7 |
139.7 |
73.7 |
11.4 |
50.8 |
18.7 |
11.5 |
5/16-18Dpl3 |
1.8 |
|
125-250 |
165.1 |
12.7 |
139.7 |
73.7 |
11.4 |
50.8 |
37.2 |
11.5 |
5/16-18Dpl3 |
2.6 |
|
625 |
203.2 |
12.7 |
177.8 |
95.3 |
12.7 |
69.9 |
48.4 |
13.1 |
- |
3.8 |
Populárne Tagy: nehrdzavejúca oceľ paralelný trojitý lúč, výrobcovia, dodávatelia, továreň z nehrdzavejúcej ocele s paralelným trojitým lúčom, Hliníkový jednobodový snímač zaťaženia, Mini jednobodový snímač zaťaženia, jeden snímač zaťaženia, Malý jednobodový snímač zaťaženia, Nerezový oceľový snímač zaťaženia s krytím IP68, Nerezový paralelný trojitý nosníkový snímač zaťaženia
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










