
Jednobodový snímač sily
Model: LHE-1
Elektronická škála výpočtu cien, škála platforiem a iné váhy s malou kapacitou
350 mm * 350 mm
Elektronická škála výpočtu cien, škála platforiem a iné váhy s malou kapacitou
350 mm * 350 mm
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: | hliník |
| Kapacita: | 0,3 kg - 250 kg |
| Menovitý výstup: | 2 mV/V (1 kg – 2 kg, 1 mV/V) |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.02%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.01%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 410±10Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Dĺžka kábla: | 3m |
| Kód drôtu: | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |

|
Kapacita |
Veľkosť (mm) |
N.W. |
|||||||
|
kg |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
M |
kg |
|
0.3-0.6 |
70.0 |
58.0 |
15.0 |
7.0 |
12.0 |
40.0 |
22.0 |
M3 |
0.3 |
|
1-3 |
70.0 |
58.0 |
15.0 |
7.0 |
12.0 |
46.0 |
22.0 |
M3 |
0.3 |
|
6-20 |
130.0 |
106.0 |
30.0 |
15.0 |
25.0 |
76.0 |
22.0 |
M6 |
0.4 |
|
25-35 |
130.0 |
106.0 |
40.0 |
15.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M6 |
0.4 |
|
40-200 |
130.0 |
106.0 |
50.0 |
25.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M6 |
0.5 |
|
200-250 |
130.0 |
106.0 |
50.0 |
25.0 |
27.0 |
76.0 |
23.0 |
M8 |
0.5 |
Populárne Tagy: jednobodový snímač sily, výrobcovia jednobodových snímačov sily, dodávatelia, továreň v Číne, digitálny snímač zaťaženia, Elektronická váha, Elektronická váha s jednobodovým snímačom zaťaženia, bodový snímač zaťaženia, Jednobodový snímač sily, Jednobodový vážiaci senzor z nehrdzavejúcej ocele
Dvojica
nieTiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










