
Snímač zaťaženia elektronickej váhy
Model: LHE-5
Jedna inštalácia
Elektronická platformová váha
600 mm * 600 mm
Jedna inštalácia
Elektronická platformová váha
600 mm * 600 mm
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: | hliník |
| Kapacita: | 5 kg - 100 kg |
| Menovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.02%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.01%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 410±15Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Dĺžka kábla: | 3m |
| Kód drôtu: | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |
| Čistá hmotnosť: | 2,7 kg |

Populárne Tagy: snímače zaťaženia elektronických váh, výrobcovia elektronických váh v Číne, dodávatelia, továreň, Hliníkový jednobodový snímač zaťaženia, Mini jednobodový snímač zaťaženia, jeden snímač zaťaženia, jednobodový snímač zaťaženia, Malý jednobodový snímač zaťaženia, Jednobodový vážiaci senzor z nehrdzavejúcej ocele
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










