
Snímač zaťaženia platformy
Model: LHE-6
Jednotná lalácia
Elektronický Patfor rmScale
600 mm * 500 mm
Jednotná lalácia
Elektronický Patfor rmScale
600 mm * 500 mm
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: | hliník |
| Kapacita: | 300-1000 kg |
| Menovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.02%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.02%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.02%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.01%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±0.02%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±1,00%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 410±15Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| Dĺžka kábla: | 3m |
| Kód drôtu: | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |
| Čistá hmotnosť: | 2,5 kg |

Populárne Tagy: snímač zaťaženia platformy, výrobcovia, dodávatelia, továreň v Číne, Hliníkový jednobodový snímač zaťaženia, Snímač zaťaženia na stolovej váhe, Elektronická váha s jednobodovým snímačom zaťaženia, Elektronický snímač hmotnosti, Vysoko presný jednobodový snímač zaťaženia, Nerezový oceľový snímač zaťaženia s krytím IP68
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










