
Snímač zaťaženia nákladnej váhy
Model: LHP-4
Nákladná váha, Dynamická železničná váha, Násypná váha
Príslušenstvo: Nakladacia hlava, montážne sady
Nákladná váha, Dynamická železničná váha, Násypná váha
Príslušenstvo: Nakladacia hlava, montážne sady
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: | Zliatina, Nerez |
| Kapacita: | 20t-60t |
| Menovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.03%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.02%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.01%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 700±5Ω |
| Out Impendance: | 700±5Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany: | IP68 |
| Dĺžka kábla: | 9m |
| Kód drôtu: | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |

|
Kapacita |
Veľkosť (mm) |
N.W. |
|||||
|
t |
A |
B |
d (max.) |
C |
e (max.) |
SR |
kg |
|
20 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 stupňa |
130.0 |
6.5 |
|
30 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 stupňa |
160.0 |
6.5 |
|
40 |
200.0 |
150.0 |
13.0 |
76.0 |
5,0 stupňa |
180.0 |
6.5 |
|
50 |
260.0 |
210.0 |
11.0 |
88.0 |
3,0 stupňa |
220.0 |
8.0 |
|
60 |
260.0 |
210.0 |
11.0 |
88.0 |
3,0 stupňa |
220.0 |
8.0 |
Populárne Tagy: snímač zaťaženia nákladných vozidiel, výrobcovia snímačov zaťaženia nákladných vozidiel v Číne, dodávatelia, továreň, Snímač zaťaženia stĺpcového typu, Kompresný snímač zaťaženia, Vysokopevnostný stĺpcový snímač zaťaženia, Nerezový kompresný snímač zaťaženia, snímač zaťaženia nákladného vozidla, Snímač zaťaženia pre nákladné vozidlá
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










