
Snímač zaťaženia typu napätia
Model: LHT-5
Žeriavová mierka
Príslušenstvo: háčik, krúžok
Žeriavová mierka
Príslušenstvo: háčik, krúžok
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: | Zliatina |
| Kapacita: | 5t-30t |
| Menovitý výstup: | 2 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.03%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.03%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.01%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 765±15Ω |
| Out Impendance: | 700±+3Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany | IP67 |
| Dĺžka kábla | 0.5m |
| Kód drôtu | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |

|
Kapacita |
Veľkosť (mm) |
N.W. |
||||||||
|
t |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H*1 |
M |
kg |
|
5 |
206.0 |
48.5 |
45.0 |
55.0 |
65.0 |
8.0 |
134.0 |
- |
M36*3 |
3.0 |
|
10 |
206.0 |
49.0 |
55.0 |
55.0 |
76.0 |
8.0 |
138.0 |
12*8 |
M42*3 |
5.0 |
|
20 |
250.0 |
60.0 |
56.0 |
56.0 |
93.0 |
8.0 |
147.0 |
20*6 |
M52*3 |
8.5 |
Populárne Tagy: snímač zaťaženia typu napätia, výrobcovia snímačov napätia typu Čína, dodávatelia, továreň, Veľkokapacitná žeriavová váha, Žeriavový zdvíhací snímač napätia, Snímač napätia na závesnej váhe, miniatúrny snímač napätia, ťahový snímač zaťaženia, snímač napínacieho článku
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










