
Snímače zaťaženia zásobníka
Model: LHY-1
Nákladná váha, železničná váha, tester, žeriavová váha
Príslušenstvo: Guľa, Záťažová hlava, Montážne sady
Nákladná váha, železničná váha, tester, žeriavová váha
Príslušenstvo: Guľa, Záťažová hlava, Montážne sady
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
| Materiál: | Zliatina, Nerez |
| Kapacita: | 50kg-100t, 1klb-200klb |
| Menovitý výstup: | 2 mV/V, 4 mV/V |
| Nelinearita: | ±0.03%F.S. |
| Hysterézia: | ±0.03%F.S. |
| Opakovateľnosť: | ±0.02%F.S. |
| Plazenie (30 minút): | ±0.02%F.S. |
| Nulový zostatok: | ±1.00%F.S. |
| Tem.Effect on Zero: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vplyv teploty na výstup: | ±0,02%FS/10 stupňov |
| Vstupná impedancia: | 385±15Ω , 765±15Ω |
| Out Impendance: | 350±3Ω , 700±5Ω |
| Odolnosť izolácie: | Väčšie alebo rovné 5 000 MΩ |
| Budiace napätie: | 10 V (DC/AC) |
| Kompenzovaný rozsah: | -10 stupňov ~+50 stupňov |
| Servisný rozsah: | -20 stupňov ~+60 stupňov |
| Rozsah bezpečného preťaženia: | 120%F.S. |
| Trieda ochrany: | IP67, IP68 |
| Dĺžka kábla: | 9m |
| Kód drôtu: | Červená (Ex+) Čierna (Ex-) Zelená (Sig+) Biela (Sig-) |

|
Kapacita |
Veľkosť mm |
N.W. |
|||||||||||||
|
Klb |
t |
A |
Φ |
Φ1 |
Φ2 |
Φ3 |
Φ4 |
H |
H1 |
H2 |
H3 |
H4 |
H5 |
SR |
kg |
|
1-15 |
0.5-7.5 |
88.9 |
104.7 |
34.0 |
22.2 |
31.8 |
41.0 |
53.8 |
19.0 |
1.0 |
31.8 |
14.0 |
5.0 |
15.9 |
3.8 |
|
25-50 |
10-25 |
101.6 |
120.7 |
38.9 |
38.1 |
31.8 |
43.0 |
77.8 |
24.0 |
1.0 |
41.1 |
19.0 |
8.0 |
22.2 |
7.0 |
|
100 |
50 |
116.8 |
140.0 |
50.4 |
41.3 |
31.8 |
59.0 |
86.2 |
29.0 |
1.0 |
50.8 |
32.0 |
7.8 |
25.0 |
10.0 |
|
150-200 |
60-100 |
162.0 |
200.0 |
76.0 |
76.2 |
50.8 |
98.0 |
125.0 |
42.0 |
1.1 |
70.0 |
55.0 |
13.0 |
45.0 |
25.0 |
Populárne Tagy: snímače zaťaženia násypky, výrobcovia, dodávatelia, továreň v Číne, Snímač zaťaženia so stredovým otvorom, snímače zaťaženia pre miešacie nádrže, snímače zaťaženia pre silá, Mini snímač zaťaženia na palacinky, Torzný kruhový snímač zaťaženia typu lúča, Snímače zaťaženia nádrže
Tiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku










